iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Letnia sukienka

Najgłębsze zakamarki w szafach zostały przeszukane. Nie ma! Nie ma tego czego szukam. A wiedziałam, że tak będzie. Teraz pozostaje chodzić w majtkach i przyciasnych koszulkach. Tak to chyba widzi mój współmałżonek. Och mam ochotę skopać mu tyłek!

A jeszcze kilka miesięcy temu wyszukałam w necie śliczną, letnią sukienkę po przecenie dla pań z brzuszkiem. Jednak podkusiło mnie skonsultować to z moim mężem.. BŁĄD. Najlepsze do konsultacji w tej materii są jednak kobietki. W tym wypadku mam na myśli moją siostrę. 

I prysła bańka, w której widziałam siebie w zwiewnej sukience na takie okropne upały. Wszystkie ciuchy, w których mogłabym wyjść mają gumeczki, które przy takiej temperaturze potrafią mocno wbić się w skórę.. Pozostaje mieć nadzieję, że dzieciątko szybko się wykluje albo upały jakoś się ulotnią. Zakładając się o to przegrałabym dwukrotnie.  

Nie przypuszczałam, że brak tej szmatki tak mnie ograniczy. Po prostu nie mam jak wyjść z mieszkania w taki upał. Próbowałam. Po kilku przymiarkach wybrałam jakąś zwiewną spódniczkę i białą lnianą koszulkę (normalnie jest ona szeroka). Moja córeczka uparła się z kolei na pełne buciki - za nic nie chce chodzić w sandałach. Była próba sił. Skończyło się odstawieniem małej do łóżeczka, gdzie po kwadransie protestów usnęła. Ja zrzuciłam z siebie te letnie ciuszki z postanowieniem, że w czerwcu ich nie tknę.  

Piszę to z zażenowaniem. Ale cuż chyba w taki sposób dam ujść moim skumulowanym pretensjom.. 

Komentarze (0)
Wieczorową porą.. Nieznośny ból głowy
Najnowsze wpisy
2014-02-14 12:48 Krytykę przebij na siłę
2014-01-21 12:43 Czas się wlecze
2014-01-10 14:54 Praca w grupie
2013-12-19 12:35 Plany
2013-11-28 15:12 Królu mój!
O mnie
lelele

Kopiowanie i publikowanie zdjęć i tekstów umieszczonych na moim blogu, jako własnych jest niezgodne z prawem. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Mój profil w iWoman.pl

   Blogi