iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Nieznośny ból głowy

Już jako mała dziewczynka miałam okropne bóle głowy. Zazwyczaj działo się tak, gdy wychodziłam na zbyt mocne słońce. Dlatego podczas upalnych, słonecznych dni wolałam przesiadywać w domu, w najchłodniejszym i jednocześnie najprzytulniejszym miejscu. Denerwowało to zawsze moją mamę. Porównywała mnie do moich młodszych sióstr, które na słońcu mogły bawić się godzinami. Może moja jasna karnacja miała na to wpływ? Na zdjęciach z tamtego okresu widać bardzo wyraźnie, że mam bardzo jasną skórę. Na jednym zdjęciu wyglądam wręcz jak albinoska wśród moich sióstr...

Po porodzie ponownie mam z tym problem. Mocne słońce wręcz mnie ogłusza. Mam nadzieję, że to jest chwilowy proces.. i wynika raczej ze zmęczenia. 

A tak z innej beczki.. coraz trudniej znoszę gwałtowne zmiany pogody, klimatu etc. Zazwyczaj w dni, które wyglądają jak szachownica (deszcz-słońce-deszcz) moja głowa pęka, oczy pulsują, a samopoczucie jest do bani. Tabletki przeciwbólowe raczej nie pomagają. 

Przypomina mi się przy tym moja ostatnia wycieczka samolotem.. Gdy wróciłam po niej do mieszkania nie byłam w stanie przywitać się z moim mężem. Mocno trzymałam moją pękającą czachę w rękach i trwało to co najmniej 2 kwadranse. Może wpływ na to miał samolot, opóźnienie i pogoda? Opóźnienie było ogromne - 2 wcześniejsze loty odwołano. Samolot zastępczy dali wypasiony - 2 razy większy i szybszy. I tak lot z Gdańska do Warszawy trwał jedynie kwadrans. 

 

Komentarze (1)
Letnia sukienka "Nasze społeczeństwo jest dość...
Najnowsze wpisy
2014-02-14 12:48 Krytykę przebij na siłę
2014-01-21 12:43 Czas się wlecze
2014-01-10 14:54 Praca w grupie
2013-12-19 12:35 Plany
2013-11-28 15:12 Królu mój!
O mnie
lelele

Kopiowanie i publikowanie zdjęć i tekstów umieszczonych na moim blogu, jako własnych jest niezgodne z prawem. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Mój profil w iWoman.pl

   Blogi