iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Nie lubię dzieci

Zdaje się, że nie znajdziemy osoby, która nigdy tego nie słyszała... 

Zdaje się, że zwrot ten stał się niezwykle popularny. I może bym dalej traktowała go jak zwykłe powiedzonko, gdyby nie to, że słyszę je zazwyczaj w momentach, gdy ja zaczynam się dobrze bawić. Luz, który zdarza się w moim mamusinym czasie niezwykle rzadko, spływa z moich pleców i wsiąka w ziemię. 

Niedziela. Decydujemy się na spędzenie jej razem, poza domem, którego ściany wołają: Mamy dość!!! Wędrujemy spacerkiem i szukamy z naszymi krasnalami ciekawych miejsc. Po jakimś czasie jesteśmy głodni. Zaglądamay do restauracji, która spełnia wymagania naszej całej czwórki. Niestety jest zajęta. Szukamy dalej. Z nosem pełnym pysznych zapachów wędrujemy z restauracji do restauracji. Tam nie ma warunków dla naszych skrzatów, chyba że byśmy je przywiązali do krzesełek... Po dwóch godzinach wędrówki po kulinarnych szlakach Warszawy decydujemy się jeszcze raz na Oliwkę. Jeżeli tam nie będzie miejsca wracamy do "zmęczonej" chaty i kuchcimy sami.

Siedzimy tam już dobrą godzinkę. Kończymy posiłek, który z obiadu przekształcił się w kolację. Jest przyjemny wieczór. Mimo zmęczenia jest dobrze. Przyjemne wnętrze i dzieciaki w sali obok, która należy tylko do nich. Co jakiś czas ktoś wchodzi i wychodzi. 

"Nie lubię dzieci, ta salka dla nich powinna być zlikwidowana" - słyszę ze stolika okok. Czuję jak moje plecy sztywnieją. Zerkam na osóbkę, która głosi takie widzimisie. Wygląda na moją rówieśnicę, krótko przycięta blondynka, niestety oczy schowały się za okularami. Siedzi ze znajomą przy czajniczku i razgląda się wokół. Zauważyła, że usłyszałam, chyba sprawiło jej to radość. Uśmiechnęłam się pod nosem i pomyślałam

"ojjjj prowokujesz ko-chana"

Komentarze (0)
Mija roczek Zakazany owoc
Najnowsze wpisy
2014-02-14 12:48 Krytykę przebij na siłę
2014-01-21 12:43 Czas się wlecze
2014-01-10 14:54 Praca w grupie
2013-12-19 12:35 Plany
2013-11-28 15:12 Królu mój!
O mnie
lelele

Kopiowanie i publikowanie zdjęć i tekstów umieszczonych na moim blogu, jako własnych jest niezgodne z prawem. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Mój profil w iWoman.pl

   Blogi