iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Czas się wlecze

Czekam na odpowiedź, na coś co powinno już być, a ciągle tego brak. Bywa to męczące.. dlatego znajduję sobie inne zajęcia, które uspokoją moje nerwy :)

Ostatnio powstały rękawice kuchenne...

i jeszcze jedno ujęcie :) z tęczą w tle

Komentarze (0)
Praca w grupie

 To nie przelewki...

Wspóla praca z ludźmi, których wcześniej się nie znało pozwoliła mi odkryć cechy charakteru, o których wcześniej nie myślałam. 

Stanowczość - hmm, okazywana wobec domowników i innych dobrze znanych mi osób. W obcym środowisku, wśród nieznanych twarzy po prostu znikała... Muszę nad tym ostro popracować.

Dążenie do jak najlepszej oceny, ślepo wypełniając swoje zadanie i innych, którzy nie "wyrabiali się" z pracą. Teraz odkryłam, że to był błąd. Głupia byłam okropnie i mimo, że ktoś z boku mówił głośno, że mam się nie przejmować za kogoś, nie słuchałam. Wolałam nie spać po nocach i mimo wszystko oddać coś w całości, aby się nie wstydzić... Muszę nad tym ostro popracować.

Praca w grupie - dlaczego do tej pory tego się nie nauczyłam? W końcu zawsze miałam piątki, czwórki i tróje też się zdarzały. Na studiach nie oblałam żadnego egzaminu, co za nuda! Teraz dopiero to widzę. Byłam ślepo oddana nauce, która nie zawsze była potrzebna i teraz wolałabym o niej po części zapomnieć. Pięć lat na politologii powinny mnie nauczyć pracy w grupie, tylko, że jak sobie teraz przypomnę to nie było takiej okazji!!!

Jeszcze dużo muszę się nauczyć...

 

 

Komentarze (1)
Najnowsze wpisy
2014-02-14 12:48 Krytykę przebij na siłę
2014-01-21 12:43 Czas się wlecze
2014-01-10 14:54 Praca w grupie
2013-12-19 12:35 Plany
2013-11-28 15:12 Królu mój!
O mnie
lelele

Kopiowanie i publikowanie zdjęć i tekstów umieszczonych na moim blogu, jako własnych jest niezgodne z prawem. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Mój profil w iWoman.pl

   Blogi