iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Królu mój!

 Panoszy się to to po całym mieszkaniu, robi mnóstwo bałaganu,
a o dźwiękach nie wspomnę, bo moja odporność na nie wzrosła.
Miny naszych gości, które bezwiednie wykrzywiają się pod wpływem hałasów wytwarzanych przez krasnale, dają mi do myślenia.

Ogłuchłam.

I co? Mam iść do lekarza? Nie. Przypomina mi o tym mój małżonek, który w tajemnicy przede mną aktualizuje swój dysk nocą... Tylko, że ja słyszę ten hałas, nie znoszę go i rzucam się z furią na te dźwięki. Inni patrzą na mnie jak na wariatkę. Przywykłam. Niech patrzą.

Bo.. Ja nie potrafię spać, przy tych wibracjach.

Każdy ma swojego króla. U mnie przez długi czas była nim córka i synek. Przemiennie, zamiennie, razem. Od czasu do czasu na tronie zasiadał małżonek, ze swym światem, który tak chętnie poznawałam, bo była to jakaś odskocznia od świata krasnali. Te rozmowy utrzymywały mnie na powierzchni, nie straciłam chęci i ciekawości, która pcha człeka do przodu.

Teraz mym królem jest coś, co jeszcze dwa miesiące temu było nieuchwytne. Nie jest to przedszkole, do którego poszły krasnale. Nie jest to szycie, moje hobby, które mocno wbiło się w mojego bloga. 

Uczę się. 

Tak poszłam na podyplomowe. I jestem zachwycona. Uczę się znowu, od początku. 

Teraz moim królem jest UX.

Kto by pomyślał.

 

Komentarze (0)
Garbus na kanapę Plany

Komentarze

Najnowsze wpisy
2014-02-14 12:48 Krytykę przebij na siłę
2014-01-21 12:43 Czas się wlecze
2014-01-10 14:54 Praca w grupie
2013-12-19 12:35 Plany
2013-11-28 15:12 Królu mój!
O mnie
lelele

Kopiowanie i publikowanie zdjęć i tekstów umieszczonych na moim blogu, jako własnych jest niezgodne z prawem. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83)

Mój profil w iWoman.pl

   Blogi